NXH50VB1000M16*25_LO
MFR.Part #
NXH50VB1000M16*25_LO
JLCPCB Part #
C371290
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 21mΩ@100kHz 25mm 3.01A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS