TC0325D2000T5F
MFR.Part #
TC0325D2000T5F
JLCPCB Part #
C2988893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS