1210W3J0223T5E
MFR.Part #
1210W3J0223T5E
JLCPCB Part #
C10965
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS