0402WGF2741TCE
MFR.Part #
0402WGF2741TCE
JLCPCB Part #
C33360
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS