SLPESD0603M05
MFR.Part #
SLPESD0603M05
JLCPCB Part #
C2980841
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.05pF 1 10nA 40V 5V Bidirectional ESD 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS