RC063M101LO8*12TH-2A1E
MFR.Part #
RC063M101LO8*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365794
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 535mA@100kHz 63V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS