RG100M101LO10*20TA-1A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RG100M101LO10*20TA-1A1E
JLCPCB Part #
C365793
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 100uF 10mm 20mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS