MD6127C42
Extended
Manufacturer
Shanghai Mingda Microelectronics
MFR.Part #
MD6127C42
JLCPCB Part #
C2978499
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3uA 1V~12V 200ms 4.2V No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-5L Supervisor and Reset ICs ROHS