AD-BZX84C7V5
MFR.Part #
AD-BZX84C7V5
JLCPCB Part #
C2975810
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 300mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS