CJSMF11CA
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- CJSMF11CA
- JLCPCB Part #
- C7499029
- Package
- SOD-123FL
- Description
- 11A@10/1000us 11V 13.49V 18V 200W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS