MF0920001M4BP0FPT0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MF0920001M4BP0FPT0
JLCPCB Part #
C363414
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~155℃ 11mW/℃ 1A 20Ω 3000K 32s 3400K 5mm ±10% 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS