B23A224JS140220180095EOY
MFR.Part #
B23A224JS140220180095EOY
JLCPCB Part #
C2893450
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 220nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS