AD-BZX84C4V7
MFR.Part #
AD-BZX84C4V7
JLCPCB Part #
C2975807
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS