AD-BZT52C2V7
MFR.Part #
AD-BZT52C2V7
JLCPCB Part #
C2975792
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS