STE14D181K1EN0FSB0R0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
STE14D181K1EN0FSB0R0
JLCPCB Part #
C362876
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.1nF@1kHz 115V 150V 162V~198V 2.5kA 300V 50J 600mW 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS