PB3216-600/3A0(f)
Extended
- Manufacturer
- CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
- MFR.Part #
- PB3216-600/3A0(f)
- JLCPCB Part #
- C361686
- Package
- 1206
- Description
- 3A 60Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS