CH1608H6N8J(f)
MFR.Part #
CH1608H6N8J(f)
JLCPCB Part #
C316305
Description
300mΩ 3GHz 500mA 6.8nH 8@100MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS