FF200R12KT4HOSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FF200R12KT4HOSA1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.1kW 1.2kV 14nF@25V 2.15V@15V,200A 320A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS