1210W3F200JT5E
MFR.Part #
1210W3F200JT5E
JLCPCB Part #
C32486
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS