NQ03WAF3011T5E
MFR.Part #
NQ03WAF3011T5E
JLCPCB Part #
C965167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS