CY62138FLL-45ZSXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY62138FLL-45ZSXI
JLCPCB Part #
C2956643
Package
SOIC-32
Description
-40℃~+85℃ 18mA 1uA 2Mbit 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) SOIC-32 SRAM ROHS