CY7C1049CV33-10ZXIT
MFR.Part #
CY7C1049CV33-10ZXIT
JLCPCB Part #
C2955777
Package
TSOP-44
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10mA 10ns 3V~3.6V 4Mbit Parallel Port (Parallel) TSOP-44 SRAM ROHS