CY15B104QN-20LPXC
MFR.Part #
CY15B104QN-20LPXC
JLCPCB Part #
C2950826
Package
UQFN-8
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 20MHz 4Mbit SPI UQFN-8 FRAM ROHS