CY15V104QN-20LPXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY15V104QN-20LPXI
JLCPCB Part #
C2950812
Package
UQFN-8
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.89V 20MHz 4Mbit SPI UQFN-8 FRAM ROHS