CY8C24794-24LTXI
MFR.Part #
CY8C24794-24LTXI
JLCPCB Part #
C2948928
Package
QFN-56(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 14bit 16KB 1KB 24MHz 3V~5.25V 50 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others QFN-56(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS