CY8C24794-24LTXIT
- MFR.Part #
- CY8C24794-24LTXIT
- JLCPCB Part #
- C2952721
- Package
- QFN-56(8x8)
- Description
- -40℃~+85℃ 14bit 16KB 1KB 24MHz 3V~5.25V 50 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others QFN-56(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS