EKYB250ELL222MK25S
MFR.Part #
EKYB250ELL222MK25S
JLCPCB Part #
C355286
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.53A@100kHz 2200uF 24mΩ@100kHz 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS