CMFD103J3900HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFD103J3900HANT
JLCPCB Part #
C2939802
Package
0402
Description
-10℃~+120℃ 0.5mm 0.5mm 10kΩ 1mm 3900K ±2% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS