CT81-N5Y5V1B102MSEW
MFR.Part #
CT81-N5Y5V1B102MSEW
JLCPCB Part #
C278009
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 3.5mm 5mm 6.5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS