KH-1.27PH180-2X8P-L7.2
MFR.Part #
KH-1.27PH180-2X8P-L7.2
JLCPCB Part #
C2938413
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 16P 1A 1mm 2 2.3mm 2x8P 3.9mm Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS