KH-CL1.0-H2.5-36PS
MFR.Part #
KH-CL1.0-H2.5-36PS
JLCPCB Part #
C2833370
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 36P 50V Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS