HA63-1R5MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
HA63-1R5MT
JLCPCB Part #
C2936659
Package
0630
Description
1.5uH 15A 15mΩ 9A ±20% 0630 Power Inductors ROHS