MS74-561MT
MFR.Part #
MS74-561MT
JLCPCB Part #
C5343745
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
230mA 3.62Ω 560uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS