PLTBH1.5-02-S-3.81
Extended
Manufacturer
CNNT(Shenzhen Connection Elec)
MFR.Part #
PLTBH1.5-02-S-3.81
JLCPCB Part #
C2935734
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS