PLTBV1.5-16-BF-3.81
Extended
Manufacturer
CNNT(Shenzhen Connection Elec)
MFR.Part #
PLTBV1.5-16-BF-3.81
JLCPCB Part #
C19631621
Package
Plugin.P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 3.81mm 300V 8A Green Plug Screw 插件.P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS