0805W8F215KT5E
MFR.Part #
0805W8F215KT5E
JLCPCB Part #
C31608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS