HP101WJ0153T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP101WJ0153T4E
JLCPCB Part #
C2775676
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS