SBD20H150CTB
MFR.Part #
SBD20H150CTB
JLCPCB Part #
C2924052
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@150V 150V 200A 20A 820mV@10A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS