0603WAF6040T5E
MFR.Part #
0603WAF6040T5E
JLCPCB Part #
C31365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS