FEC0603CP-36NG-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-36NG-LRH
JLCPCB Part #
C346311
Description
2.08GHz 250mΩ 36nH 38@250MHz 600mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS