0402CP-3N3G-LRH
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
0402CP-3N3G-LRH
JLCPCB Part #
C346270
Package
0402
Description
3.3nH 66mΩ 840mA Wire-wound chip inductor ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS