3224W-1-503E
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3224W-1-503E
JLCPCB Part #
C27974763
Package
SMD-3P,5x4.8mm
Description
10 250mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS