3329H-1-101
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3329H-1-101
JLCPCB Part #
C125007
Package
Plugin
Description
100Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS