PCR0EHN821MB08LL35WP
MFR.Part #
PCR0EHN821MB08LL35WP
JLCPCB Part #
C2918299
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 820uF 8mm 8mm Polymer ±20% Plugin,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS