PCR1EPF221MBABLL35WP
MFR.Part #
PCR1EPF221MBABLL35WP
JLCPCB Part #
C2918330
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 220uF 25V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS