PCR1VPF101MF08LL25WP
MFR.Part #
PCR1VPF101MF08LL25WP
JLCPCB Part #
C2918318
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 35V 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS