ECR1HLH470MFA063011
- MFR.Part #
- ECR1HLH470MFA063011
- JLCPCB Part #
- C235683
- Package
- Plugin,D6.3xL11.5mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 11.5mm 2.5mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS