PCR0JCS471MF08LL25WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR0JCS471MF08LL25WP
JLCPCB Part #
C453509
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 470uF 5.6A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 7mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS