T10B8E102KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T10B8E102KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914891
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10mm 1nF 3.5mm 4kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS