F05B1B103KN0B0SHN0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
F05B1B103KN0B0SHN0
JLCPCB Part #
C366275
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 50V 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS